Oczyszczalnie - obsługa techniczna


Wykwalifikowany zespół pracowników oraz zastosowanie najnowszych technologii sprawia, że nasze rozwiązania cieszą się wielką popularnością, a co najważniejsze są niezawodne, wydajne, sprawdzone. Posiadamy wszelkie rekomendarcje zleceniodawców, którzy dodatkowo potwierdzają nasz profesjonalizm oraz wywiązanie się z przedsięwzięcia. Dodatkowym atutem tak szerokiej skali użytkowania naszych rozwiązań w Polsce i nie tylko, jest dostępność podzespołów, elementów podnoszących funkcjonalność.

Oczywiście pracownicy firmy Impex zawsze służą pomocą, są w stanie rozwiązać każdy problem oraz nietypowe przedsięwzięcie.


Zajmujemy się:
  • doradztwem (pomoc merytoryczna przy zagadnieniach teoretycznych);
  • projektowaniem (wybór optymalnej opcji, najlepszego rozwiązania);
  • montażem (budową oraz uruchomieniem),
  • utrzymaniem i konserwacją (terminowe przeglądy, wymiana elementów zużytych),
  • naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi,
  • serwisem, nadzorem technicznym, modernizacją i rozbudową.

W ramach usług wykonawczych wykonujemy obiekty pod klucz lub wybrane elementy robót - w zależności od preferencji Klienta. Nasze realizacja bazują zarówno na własnych opracowaniach projektowych, jak i na opracowaniach innych firm.

Firma IMPEX realizuje również projekty technologiczne na podstawie indywidualnego zlecenia, lub w ramach oferty techniczno - handlowej. W drugim przypadku klient otrzymuje wraz z ofertą zarys koncepcji, której szczegóły zostają udostępnione po uzyskaniu zamówienia.


Designed by VIPERCOM